Aktuálně máme otevřeno následovně: po, 13-18, út 13-18, st 13-18, čt 10-15 hod
 

UŠIJ ROUŠKU - balíček zbytků látek k ušití roušek

 

Balíček bavlněných látek - 100% bavlna k ušití roušek, které po ušití můžete odevzdat na radnici Prahy 7, nebo tam, kde bude potřeba.

Tyto látky od nás dostanete zadarmo. Veškerý materiál dotujeme z vlastní kapsy. Pokud nás chcete podpořit, prosím zakupte si produkt: "UŠIJ ROUŠKU - nechci to zadarmo".  https://www.nanitce.cz/bavlnena-platna/usij-rousku-nechci-to-zadarmo/

Díky za podporu.

 

 

 

Dostupnost Vyprodáno
1 Kč / ks
Kategorie bavlněná plátna
Položka byla vyprodána...
 

Moji milí, na instagramu vznikla výzva k šití roušek, kterých je momentálně velký nedostatek. Pokud se chcete zapojit a ušít pár roušek pro potřeby nemocnic, pečovatelských domů atd., směle do toho. Dáme vám k dispozici látky za 1Kč. Tento materiál dotujeme z vlastní kapsy. pokud nás chcete podpořit, prosím zakupte si produkt: UŠIJ ROUŠKU - nechci to zadarmo. 

Do balíčku přibalujeme také śňůry. Těch už bohužel moc nemáme, proto prosím využijte také přiložené pruhy látek, ze kterých lze šňůry vytvořit. 

Roušky by měly být ze 100% bavlny, kvůli možnosti sterilizace.

Pokud šijete pro své vlastní potřeby nebo pro své blízké, nebojte se na šňůry použít třeba rozstříhané tepláky, nebo triko s nízkým podílem elastanu. Rouška v tu chvíli nebude 100% bavlněná a časté vyvařování může omezit její životnost, nicméně je mnohem důležitější nosit roušku, která není dokonalá, než nenosit žádnou!!! Pokud šijete do nemocnic, prosím použijte pouze 100% bavlnu!!!

 

Balíček Vám můžeme poslat kurýrem, nebo přes Zásilkovnu. Výdejní místa Zásilkoven fungují nadále (aktuální info - pondělí, 16.3., 13:10 hod), pouze nepřijímají hotovost.

Možnost vyzvednutí zbytků látek přímo u nás na prodejně zatím není možná.  Prosím, nevolejte nám kvůli tomu. Balíme o 106 a každý váš telefonát nás zdrží od práce. Balíčky potřebujeme co nejrychleji poslat k vám, švadlenkám, které už se těší na to, až budou moci šít. Mockrát děkujeme za pochopení!!!

 

 

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.