Aktuálně máme otevřeno následovně: po, 13-18, út 13-18, st 13-18, čt 10-15 hod
  • 1 z 2
 

UŠIJ ROUŠKU - nechci to zadarmo

 

Balíček látek k ušití 50ks roušek - bez šňůrek. Ty lze objednat v sekci GALANTERIE 

Od nedělního večera jsme rozdali více než 120m látek a přes 2000m šňůrek a šikmých proužků.

Tyto v tuto chvíli stříháme, balíme a odesíláme. Jelikož bychom rádi posílali dále, ale už není v našich silách a možnostech tímto způsobem všechny balíčky dotovat, můžeš nám pomoci.

Koupí tohoto balíčku částečně přispěješ na látky a šňůry, ze kterých ušiješ roušky a předáš je potřebným lidem (nemocnice, pečovatelky, vaši sousedé-důchodci, prodavačky, kurýři...) 

Díky, že chcete pomáhat a zároveň podpoříte nás. Vážíme si toho!

 

 

 

Dostupnost Vyprodáno
100 Kč / ks
Kategorie bavlněná plátna
Položka byla vyprodána...
 

BALÍČEK obsahuje nastříhané pruhy látek ze 100% bavlny k ušití 50 kusů roušek.  

Do balíčku už nepřibalujeme śňůry. Ty lze objednat zvláště v sekci galanterie.

Roušky by měly být ze 100% bavlny, kvůli možnosti sterilizace.

Tento balíček je z velké části dotovaný obchodem NANITCE! Zvažte prosím, zda jste schopni opravdu ušít např. 100ks roušek a objednávejte pouze množství, které opravdu použijete. Vámi zhotovené roušky jsou určené primárně k odevzdání je potřebným lidem (nemocnice, pečovatelské domy, atd.) Pokud si chcete šít pro své vlastní potřeby, rodinu a známé, prosím zakupte si k tomu látky v eshopu. Děkujeme. V tuto chvíli vyřizujeme více než 60 objednávek takovýchto balíčků. Berte prosím na vědomí to, že po odeslání objednávky již nejsme schopni tuto nijak editovat či měnit způsob dodání atd. 

Balíček Vám můžeme poslat kurýrem, nebo přes Zásilkovnu. Výdejní místa Zásilkoven fungují nadále (aktuální info - úterý 17.3., 13:35 hod), pouze nepřijímají hotovost.

Možnost vyzvednutí zbytků látek přímo u nás na prodejně není možná.  Prosím, nevolejte nám kvůli tomu. Balíme o 106 a každý váš telefonát nás zdrží od práce. Balíčky potřebujeme co nejrychleji poslat k vám, švadlenkám, které už se těší na to, až budou moci šít a pomáhat. Mockrát děkujeme za pochopení!!!

 

něco málo k šití:

Pokud šijete pro své vlastní potřeby nebo pro své blízké, nebojte se na šňůry použít třeba rozstříhané tepláky, nebo triko s nízkým podílem elastanu. Rouška v tu chvíli nebude 100% bavlněná a časté vyvařování může omezit její životnost, nicméně je mnohem důležitější nosit roušku, která není dokonalá, než nenosit žádnou!!!

 

 

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.