PRODEJNA Bělohorská 74, Praha 6 - OTEVŘENO Po-Pá 9-18 hod
  • 1 z 4
 

Příběhostroj

 

Příběhostroj dětem otevírá dveře do kouzelného světa příběhů, kde je možné úplně všechno. Vykouzlí setkání se zajímavými postavami v neobvyklých situacích, díky nimž mohou děti zkoumat hranice své fantazie. Součástí knihy je netradiční „generátor příběhů“ — během vyprávění se losují náhodné postavy, předměty či situace umístěné v rozích každé stránky. Originálně zpracovaná kniha rozvíjí čtenářskou gramotnost, kreativitu, obrazotvornost a tříbí schopnosti vypravěče. Bohatě ilustrované zábavné úkoly a hry jsou rozděleny do čtyř úrovní od začátečníka až po mistra Příběhostroje. Psát, lepit i kreslit do knihy je dovoleno. Určeno především malým čtenářům od 6 let do 12 let a jejich rodičům a prarodičům.

Dostupnost Momentálně nedostupné
295 Kč / ks
Kód produktu 10759
Kategorie Knihy a časopisy
Položka byla vyprodána...
 

V čem je Příběhostroj jiný?

Je skutečně pro DĚTI a DOSPĚLÉ

Je překrásný (múzy chytly hned 4 zkušené ilustrátorky: Anetu Františku Holasovou, Terezu Lukešovou, Johanu Švejdíkovou a Marii Urbánkovou)

Najdete v něm 60 úkolů seřazených podle obtížnosti (a každý úkol rozvíjí jinou dovednost či odlišný typ tvůrčího myšlení)

Obsahuje náhodný generátor příběhů s více než 12 milióny unikátních kombinací

Podporuje kreativitu (nenásilně a hravě)

Rozvíjí nejen dětskou fantazii (zábavně)

Umí vytvořit krásné vzpomínky na dětství (vzájemné sdílení příběhů je aktivně využitý čas, který vám již nikdo nevezme)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.