Nově pro vás máme otevřeno každý všední den, tedy Po - Pá 9-18 hodin! Těšíme se na vás! Bělohorská 74, Praha 6
  • 1 z 2
 

ŠIJEME TRIČKO středa 21.10.2020

 

ŠIJEME TRIČKO  aneb základy mám za sebou, chci si ušít něco na sebe.

Jsi kamarád se šicím strojem? Umíš ho ovládat? Už jsi ušil/a nějaký ten polštářek, či tašku a teď toužíš po svém prvním, vlastnoručně ušitém kousku oblečení? A nevíš jak na to? My tě to naučíme.

3 hodinový kurz s lektorkou, 1 hotový výrobek.

STŘEDA 21.10.2020

16.00 - 19.00 hodin

Dostupnost Na dotaz
1 500 Kč / ks
Kategorie KURZY ŠITÍ
Položka byla vyprodána...
 

Tento 3 hodinnový kurz je vhodný pro mírně pokročilé začátečníky, kteří již prošli kurzem ZÁKLADY ŠITÍ, nebo už mají základní znalosti s ovládáním šicího stroje, ale neví si rady s vytažením střihu, polohováním látky a rádi by si vyzkoušeli šití pružného materiálu na overlocku.


V ceně kurzu je zahrnuta 3 hodinová výuka s lektorkou, zapůjčení stroje a potřebných šicích pomůcek, malé občerstvení.

Pokud máte svůj vlastní stroj, můžete si ho přinést s sebou.

Budeme šít tričko s krátkým rukávem, klasického střihu, z úpletu, kterého budete potřebovat 1m.

Můžete si donést svůj vlastní materiál, nebo jej lze zakoupit v naší prodejně, čtvrt hodiny před zahájením kurzu (nebo kdykoliv předtím). Prosím, přijďte včas, rádi vám s výběrem látky pomůžeme. Účastníci kurzu získají 10% slevu na nákup látek v kamenné prodejně.

Vaše účast na kurzu bude rezervována a potvrzena až po zaplacení kurzovného. Pokud tedy objednáváte "last minute", pošlete nám potvrzení o odešlé platbě z vašeho bankovního účtu. Včasným uhrazením kurzovného si zajistíte místo v kurzu. 

Cena kurzovného není vratná. Pokud se z jakéhokoliv důvodu nemůžete na kurz dostavit, najděte si za sebe náhradníka a informujte nás o tom. 

V případě, že by kurz musel být z vážných důvodů zrušen ze strany provozovatele, cena kurzovného vám bude samozřejmě vrácena!

 

 

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.