PRODEJNA Bělohorská 74, Praha 6 - OTEVŘENO PO-PÁ 9-18
  • 1 z 3
 

FLUSTRUBKA - dřevěná foukačka s šipkami

 

Netradiční zábava na ven i na doma. Flustrubka, nebo-li foukačka o délce 44 cm je vyrobená z bukového dřeva. V balení jsou 3 dřevěné šipky s gumovou přísavkou. Díky ní můžete střílet doma i venku. Na okno, na terč, do kelímků nebo jen tak do dálky. Flustrubku pohodlně vezmete ven díky krásnému bavlněnému stahovacímu pytli přes rameno.

Dostupnost Na dotaz
490 Kč / ks
Kód produktu 5435
Značka PIKLE
Kategorie Pikle
Položka byla vyprodána...
 

Foukačku používali pravěcí lovci velmi často. Dnes je k vidění ještě mezi jihoamerickými indiány z deštných pralesů, v jihovýchodní Asii a na Borneu. Ve středověku byla rozšířena i v Evropě, kde se s ní stříleli drobní ptáci.
Přírodovědci dodnes používají moderní foukačky při uspání a odchytu zvěře ve volné přírodě.

Naše Flustrubka je vyrobena z pevného bukového dřeva a je dlouhá cca 44 cm. K ústům se přikládá koncem, na kterém je logo Pikle (na tomto konci je vložena pojistka proti vdechnutí). Není třeba ji cucat nebo strkat do pusy, stačí přiložit a silně fouknout. Dřevěná šipka se vkládá z druhého konce, dřevěným koncem napřed. Nechte ji sklouznout až k ústům a silně foukněte. 

Čím silněji fouknete, tím dál šipka poletí. Díky přísavce na konci šipka nikomu neublíží a na lesklých a hladkých plochách se přichytí. Je dobré, aby letěla kolmo k cíli, aby se neodrazila.
Je velmi zdravé cvičit s dětmi hluboké dýchání, tak proč to netrénovat hrou ;-)

Díky látkovému pytli přes rameno můžete vzít Flustrubku jednoduše i ven na procházku, ze které se rázem stane indiánská bojovka nebo hon na padouchy.

Tipy na zábavu:
Střelba na terč (na okno, na strom...) , shazování (kelímky, dutinky od toaletního papíru...), kdo dál atd. Více jsme vám sepsaly do přiloženého návodu.

Naši Flustrubku neocení pouze chlapci, ale i dívky! Kromě dětí se jako šťastní majitelé osvědčili tatínci, kteří ji pak jen těžko dětem vracejí... Je to i skvělý nástroj na uvolnění pracovního napětí a to jak doma, tak i v práci mezi kolegy:-).

 

Sada obsahuje:

  • 1 buková flustrubka o délce 44 cm,
  • 3 ks dřevěných šipek s gumovou přísavkou. Délka šipky 4,5 cm,
  • Bavlněný stahovací pytel přes rameno,
  • Návod a tipy na využití.

Tento výrobek není hračka! Doporučujeme pro děti od 8 let. Používá se pod dohledem dospělé osoby.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: