Slavím 6 let. SLEVA 6% na celý nákup s kódem NANITCE6
 

ZÁKLADY ŠITÍ - kurz šití pro začátečníky úterý 26.9.2023

 

ZÁKLADY ŠITÍ, aneb šití pro úplné začátečníky.

Tvé první seznámení s šicím strojem.

3 hodinový kurz s lektorkou, 1 hotový výrobek.

ÚTERÝ 26.9.2023

9.30 - 12.30 hodin

Dostupnost Na dotaz
2 500 Kč / ks
Kód produktu 87614
Značka nanitce
Kategorie ŠITÍ
Položka byla vyprodána...
 

V tomto 3 hodinovém kurzu se seznámíte se šicím strojem, naučíte se navlékat nit, navíjet cívku, ovládat základní nastavení šicího stroje, vyzkoušíte si různé typy stehů.

Dozvíte se, jaký typ látky je vhodný na ten který projekt a ušijete si svůj první výrobek - plátěnou nákupní tašku!


V ceně kurzu je zahrnuta 3 hodinová výuka, zapůjčení stroje a šicích pomůcek, vzorníček stehů a malé občerstvení.
Pokud máte svůj vlastní stroj, můžete si ho přinést s sebou.
Ke zhotovení vašeho prvního šitého výrobku budete potřebovat 0,5m látky (bavlněné plátno) a 1,6m bavlněného popruhu. Můžete si donést svůj vlastní materiál, nebo jej lze zakoupit v naší prodejně, čtvrt hodiny před zahájením kurzu (nebo kdykoliv předtím). Prosím, přijďte včas, rádi vám s výběrem látky pomůžeme. Účastníci kurzu získají 10% slevu na nákup látek v kamenné prodejně.

Vaše účast na kurzu bude rezervována a potvrzena až po zaplacení kurzovného. Pokud tedy objednáváte "last minute", pošlete nám potvrzení o odešlé platbě z vašeho bankovního účtu. Včasným uhrazením kurzovného si zajistíte místo v kurzu. 

Cena kurzovného není vratná. Pokud se z jakéhokoliv důvodu nemůžete na kurz dostavit, najděte si za sebe náhradníka a informujte nás o tom. 

V případě, že by kurz musel být z vážných důvodů zrušen ze strany provozovatele, cena kurzovného vám bude samozřejmě vrácena!

V případě nuceného zrušení akce (vládní nařízení, jiná nepředpokladatelná událost nezaviněna z naší strany), Vám bude nabídnuta možnost zúčastnit se kteréhokoliv jiného termínu kurzu, anebo vystaven voucher na nákup jakéhokoliv zboží v obchodě NANITCE.

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: