Slavím 6 let. SLEVA 6% na celý nákup s kódem NANITCE6
  • 1 z 6
 

ZAŠITÝ VÍKEND - šicí, víkendový pobyt v Českém Švýcarsku 14.2.-16.2.2020

 

ZAŠITÝ VÍKEND - víkendový pobyt pro šicí nadšence, lépe řečeno nadšenkyně, které si chtěji odpočinout od každodenních povinností, odjet na víkend z města, zabydlet se v útulné chaloupce v oblasti Českého Švýcarska, nedaleko České Kamenice, poznat se se ženami, které sdílí stejné nadšení a lásku k látkám a šití... a celý víkend šít a šít a šít. No dobrá, budeme si i povídat a určitě se i nasmějeme.

Termín: pátek 14.2. - neděle 16.2.2020

V cenně: ubytování, plná penze, příjemně strávený čas

 

Dostupnost Vyprodáno
3 950 Kč / ks
Kód produktu 1624
Kategorie ŠITÍ
Položka byla vyprodána...
 

 

ZAŠITÝ VÍKEND - víkendový pobyt, v útulné chaloupce v Českém Švýcarsku, plný šití a milých setkání. Tato akce je pouze pro ženy!

Toužíš po tom, strávit celý víkend ve společnosti šicích nadšenců a ušít si několik nových kousků do svého šatníku, nebo třeba dokončit některý ze svých rozšitých projektů, na které doma nezůstává čas?

Pojeď s námi strávit takový víkend, v nově rekonstruované, útulné a čisté chaloupce v Severních Čechách. 

Tato chaloupka je vybavena 2 ložnicemi se 4 a 5 lůžky (částečně manželské postele a částečně jednolůžka), 3 koupelnami se 2 sprachami a jednou vanou. Povlečení a ručníky jsou součástí vybavení.  Další místností je světnice, ve které se vaří, jí, povídá a hlavně bude šít:)  Na pozemku u chalupy mohou zaparkovat až 4 auta. 

Do vesnice je možné dojet i vlakem (do Děčína) a po té autobusem. Autobusová zastávka je 200m od chalupy. Věřím, že se domluvíme a vytvoříme spolujízdy.

Průběh víkendu:

pátek 14.2. příjezd v odpoledních hodinách (dle možností již od 14 hodin), seznámení se, ubytování, šití (hurá), svačinka, večeře, šití, povídání si, šití... jak se komu bude chtít.

sobota 15.2. snídaně, kafíčko, pohoda, malé protažení se, šití, povídání, svačinka, šití,  krátká procházka, oběd, kafíčko, pohoda, šití, atd. dle chuti a nálady, svačinka, večeře, atd.

neděle 16.2. snídaně/pozdní snídaně, kafíčko, pohoda, šití ap. jako v sobotu, odjezd dle možností, nejpozději do 14 hodin.

Veškeré aktivity jsou volné, nezávazné a záleží pouze na každém ze zůčastněných, zda bude mt chuť celou dobu šít, nebo si jenom povídat, či odpočívat. Pokud se ale těšíte především na šití, bylo by fajn, kdybyste si dovezli svůj vlastní šicí stroj (overlock nebo rovnosteh (případně obojí - podle toho, do jakých projektů se chcete pouštět), dále potom veškerý materiál, který budete ke svým projektům potřebovat, střihy a pomůcky k šití.

Pokud umíte šít na overlocku, ale žádný nevlastníte, kontaktujte nás. Je možné si u nás stroje zapůjčit. Stejně tak, pokud toužíte po nějakém materiálu z našeho obchůdku, napište nám, nebo si jej přímo objednejte na eshopu. Po odeslání objednávky prosím vyčkejte s placením, cena za materiál bude upravena/ponížená a poté Vám odešleme upravené podklady k platbě.

Účastníkům "ZAŠITÉHO VÍKENDU" bude poskytnuta jednorázová 10% sleva na nákup materiálu (na eshopu, nebo přímo na prodejně). Látky vám dovezeme na chalupu, nebo si je můžete vyzvednout v NANITCE na Břevnově. 

Tento šicí víkend není považován za šicí kurz a nejedná se o výuku šití. Samozřejmě se budeme navzájem povzbuzovat a předávat si šicí zkušenosti, tipy a rady. Někdo víc, někdo míň. Hlavní je, že u toho bude sranda a že budeme moci sdílet stejné hobby. 

Ještě stále váháš, zda s námi jet? Nebo máš nějaký dotaz? Napiš nám. Určitě nemusíš váhat, pokud: ráda šiješ, jsi společenská a přátelská, těšíš se jako blázen, že se/si celý víkend zašiješ, odpočineš a poznáš plno fajn lidí  a hlavně pokud ti nebude vadit, když budeš muset eventuelně sdílet manželskou postel s někým cizím a pokoj s více osobama (viz vybavení pokojů). Pokud by to mohl být problém, tak to zvaž, nebo s sebou vezmi kamarádku, se kterou ti nevadí sdílet manželskou postel:)

Každopádně chaloupka je malá, počet míst je omezený a proto s rezervací neváhejte. Vaši rezervaci pobytu potvrdíme až po uhrazení pobytu.

V ceně je zahrnuto: ubytování ve 4-5 lůžkovém pokoji, strava - plná penze (převážně vegetariánská, lehká, chutná, čerstvá a zdravá jídla)

Cena nezahrnuje: dopravu na místo, materiál potřebný k šití, zapůjčení šicího stroje.

S sebou: dobrou náladu, vlastní šicí stroj, látky, střihy, pomůcky k šití, osobní potřeby.

Kdo jede?: já, Zdenka, majitelka NANITCE, - s sebou beru stroje, látky a zkušenosti, tipy a triky, které jsem sama nasbírala a ráda je předám dále a už se moc těším!

a moje kamarádka Radka, majitelka kavárny, která výborně vaří, peče, krásně fotí, ráda šije a taky se těší, až se o nás na chaloupce bude starat, aby nám nevyhládlo. 

Všechny podrobnější informace, jako přesné místo pobytu a možnosti spolujízdy atd. budeme komunikovat po zaplacení pobytu. 

Juchůůů, těšíme se na vás! #NEŠIJUNEŽIJU #NANITCE

Rezervace pobytu Vám bude potvrzena po uhrazení částky za pobyt. 

Cena pobytu není vratná. Pokud se z jakéhokoliv důvodu nemůžete "Zašitého víkendu" zůčastnit, najděte si za sebe náhradníka a informujte nás o tom. 

V případě, že by pobyt musel být z vážných důvodů zrušen ze strany provozovatele, cena pobytu vám bude samozřejmě vrácena! 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: