Kamenná prodejna NANITCE - Bělohorská 74, Praha 6 - Břevnov. Tramvají 22, 25 - zastávka Drinopol

Konzultace materiál, barvy, interiér

 

Pustili jste se do projektu, se kterým si nevíte rady? 

Ať už jste se zasekli u šití nebo potřebujete zkonzultovat výběr barvy, či správného materiálu pro váš projekt, jsme tady pro vás.

Potřebujete-li poradit s výběrem barev v interiéru - výmalba stěn, barva nábytku a textilií, rádi s vámi váš projekt zkonzultujeme, přijedeme, zaměříme, poradíme s výběrem, doporučíme vhodné materiály, případně se chopíme realizace. Ano, umíme vzít do ruky i váleček a barvu. 

Interiérový design je nám blízký, rádi hledáme možnosti, jak využít stávajících prvků, recyklovat či jinak využít materiál, který případně máte již k dispozici a vytváříme tak originální doplňky pro váš dům, zahradu, kancelář, či obytný vůz. Hledáme finančně dostupná řešení, protože design nemusí být drahý. Nebojíme se výzev a snažíme se najít řešení všude tam, kde je to možné.

To stejné platí u oblečení a látek jako takových. Baví nás dávat věcem nový život. Nevyhazujte záclony po babičce, třeba z nich může vzniknout nová sukně, nebo minimálně závoj pro princeznu. Nové látky vám pomůžeme vybrat přímo na naši prodejně na Břevnově nebo vám doporučíme jiného prodejce, se kterým máme dobré zkušenosti.

Konzultace probíhají po předchozí domluvě (tel. 775906972) online, případně osobně. Rádi přijedeme přímo k vám, pokud to daný projekt vyžaduje. Ceny konzultací jsou individuální v závislosti na dojezdu a časové náročnosti. Cena online konzultace je 1500,- Kč/hod.

Těšíme se na vaše nápady, ať už jsou sebebláznivější.