Kamenná prodejna NANITCE - Bělohorská 74, Praha 6 - Břevnov. Tramvají 22, 25 - zastávka Drinopol

Konzultace/mentoring

 

 Podnikat jsem začala v roce 2008 v Německu, kde jsem tehdy žila. V roce 2018 jsem otevřela první kamennou prodejnu s látkami, šitými produkty a zbožím českých designerů v Praze. V roce 2019 jsem prodejnu přestěhovala do větších prostor, prošla jsem si procesem rekolaudace (nedoporučuji:-))), vyběhala papírovací kolečko ke všemu, co bylo potřeba, obě prodejny jsem si navrhla a zařídila bez asistence architekta, rozjela eshop, naučila se všechny procesy, které provozování eshopu a prodejny vyžaduje, naučila se základy marketingu i grafiky. Ovládám multitasking. A ještě pořád mne to všechno baví a živí.

Pamatuju si, jak jsem si u každého začátku a před každou novou překážkou přála mít k ruce někoho, kdo mi řekne, co mám dělat, kam si pro které razítko zaběhnout, co a kde vyřídit, jak a proč to či ono nastavit, jak vůbec začít a nezbláznit se z toho. Bohužel mi ale tehdy do cesty nepřilétl žádný zázračný Gin ani Aladin a na hledání vhodného asistenta nebyl čas. A tak jsem se postupně nořila do veškeré problematiky podnikání sama. Cesta to byla zdlouhavá a já dnes již vím, že bych si ušetřila spoustu času, starostí i peněz, kdybych si asistenta na pomoc našla.

 

Stejně jako jsou krušné začátky, tak krušné může být i podnikání samotné, když jste na vše sami, nemáte k ruce nikoho, kdo by vás vyslechl, někoho s kým byste své nerozhodné kroky rádi zkonzultovali.

Vhled nezainteresované osoby, její letité zkušenosti a vlastní fuckupy z podnikání mohou být klíčovými k vašemu dalšímu růstu. Já sama jsem se několikrát dostala do fáze, ve které jsem zůstala na slepém bodě, neuměla jsem udělat krok doleva ani doprava, natož vpřed. Vím, jak úlevné je, kterýkoliv bod, ve kterém ztrácíte jistotu, probrat s někým, kdo si obdobnou fází prošel sám.

Proto pokud jste dočetli až sem a cítíte, že bych vám se svými zkušenostmi mohla být nápomocná já, napište mi krátkou zprávu na tel. 775906972, pošlu vám email, domluvíme se na možnostech konzultace a spolu se pokusíme tu zašmodrchanou nitku rozvázat.