Kamenná prodejna NANITCE - Bělohorská 74, Praha 6 - Břevnov. Tramvají 22, 25 - zastávka Drinopol

Dřevo dětem

595
129515951295

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

   
 • Stavebnice Ela 11536
  Stavebnice Ela
  Momentálně nedostupné

  Velká barevná stavebnice. 6 polí s 6ti barvama a v každém 7 kostek různé délky a sytosti barev, to znamená 42 různých barev. Uprostřed jedna přírodní, třeba jako základ pro skládání na sebe a to celé uložené na jakémsi "tácu". Všechny díly mají otvor a jdou tedy skládat na přiloženou tyčku, například jako stromeček či spirálka. Zde si můžete opravdu hrát s barvami a jejich různými odstíny, počet možností a využití je obrovský. Samozřejmě lze použít i jako nejběžnější kostky.


  1 295 Kč / ks
  Značka: Dřevo dětem
 • Naučný kalendář Novinka 11533
  Naučný kalendář - dřevěná stavebnice
  Momentálně nedostupné

  Dřevěná stavebnice představující kalendář. Čtyři barvy a čtyři roční období, v každém období tři měsíce odlišené různým odstínem příslušné barvy. V každém dílku je otvor do kterého je možné zasunout kolíček s kuličkou a nastavit tak příslušné období. 32 kruhových dílků s číslama tak, aby šlo složit jakýkoli datum.

  Děti se mohou hravým způsobem naučit roční období, přiřadit k nim barvy a měsíce podle svého určení a odůvodnění a naučit se pracovat s čísly jako datumy a získat pojem o běhu času...


  1 200 Kč / ks
  Značka: Dřevo dětem
 • Puzzle duha01 11527
  Puzzle - stavebnice Duha
  Momentálně nedostupné

  Nový druh puzzlí v našem provedení... Poznávání barev a tvarů... A všimli jste si někdy, že obloha je na jedné straně duhy modrá a na druhé šedivá? Jasně, tam kde prší jsou přece mraky ...


  595 Kč / ks
  Značka: Dřevo dětem
 •  
 • Puzzle kytka malá Tip 11524
  Puzzle - stavebnice Kytka malá
  Momentálně nedostupné

  Vkládací puzzle, 6 barev a každá ve 2 odstínech, děti mohou vytvářet různé barevné kombinace podle své fantazie. Součástí je karta s vyobrazením různých kombinací, podle které je možné barvy složit a následně pak uhádnout podle jakého pravidla byly barvy přeskupené vzhledem k základnímu postavení. Na kartě je asi 6 možností, ale podle tohoto návodu mužete vytvářet i vlastní jednodušší i složitější úkoly. Děti tak budou procvičovat nejen motoriku rukou a prstíků, ale i logické myšlení.


  595 Kč / ks
  Značka: Dřevo dětem

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem