PRODEJNA Bělohorská 74, Praha 6 - OTEVŘENO Po-Pá 9-18 hod

Malovanna

Malovanna - neboli Anička, která tak nádherně maluje, je jeden z nejdůležitějších spřátelených designerů v Nanitce. Aničku jsem si objevila, ještě před otevřením prvního Nanitce. Ona je ta, která mi pomalovala výlohu a dotvořila tak krásný prostor obchodu. Beru ji jako součást konceptu, protože mám pocit, že ke mně prostě patří. I když se vídáme velmi zřídka, mám ji moc ráda a jsem neskutečně vděčná, za to, že jsem ji našla. Máme spolu ještě nějaké plány, takže se můžete těšit, na všechno, co ještě přijde.

 
120
3301120330
Značky

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

   
 • Vánoční blahopřání MalovAnna VÍTEJ ZPÁTKY 6578
  Vánoční blahopřání MalovAnna
  Skladem (> 5 ks)

  Vánoční blahopřání Veselé Vánoce od naší milé MalovAnna.

  uvnitř čisté, s béžovou obálkou.

  Rozměr: 13x13cm

  stejný motiv jako na balícím papíru, který najdete zde: https://www.nanitce.cz/malovanna-2/vanocni-balici-papir-malovanna-5-archu/


  120 Kč / ks
     
  Značka: MalovAnna
 • Vánoční balící papír MalovAnna - 5 archů 6572
  Vánoční balící papír MalovAnna - 5 archů
  Vyprodáno

  5 archů vánočního balícího papíru od mé nejoblíbenější MalovAnna, zabaleného v tubusu, spolu s 16-ti visačkami (jmenovkami) na dárečky.

  Motivy na papíře jsou znázorněním toho, co všechno Aničce @malovanna Vánoce připomínají. Ochutnávání bramborového salátu, rozmotávání světelného řetězu, pouštění skořápkových lodiček, i prase se zahnutýma zubama nahoru :-) To jsou prostě Vánoce.  

  Dárečky zabalené v tomto kouzelném balícím papíru povznesete na ještě krásnější dárek a věřte, že tím obdarovanému ukážete, že jste si dali záležet a že vám na obdarovaném opravdu záleží.

  Velikost 1 archu - 990mm x 690mm 

  16ks visače se stužkou

  zabaleno v tubusu


  330 Kč / ks
  Značka: MalovAnna

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.