Prodejna NANITCE - Bělohorská 74, Praha 6 - Břevnov OTEVŘENO Po-Pá 9-18hod

Předobjednávky

Exkluzivní možnost objednat si kvalitní a krásné látky za lepší cenu.

Často se nám stává, že objednáme krásnou látku, otestujeme ji, vypereme, ušijeme z ní šaty a teprve poté vznikne z vaší strany zájem o koupi této metráže, pro vaše šicí projekty. Jelikož je tento proces časově náročný, často se stane, že už látku nelze doobjednat, protože je vyprodaná i u výrobce. A tomu chceme předejít.

Pokud látku doobjednat lze a zájemců je více, rádi vytvoříme společnou objednávku pro všechny. 

Tímto krokem vyhovíme vám, optimalizujeme naše skladové zásoby a snížíme ekologickou stopu. Díky společné, velké objednávce snížíme náklady na dopravu a tím pádem vám můžeme nabídnout lepší cenu a jistotu, že vám látku nevyfoukne nikdo jiný před nosem. Je to win win pro všechny: :-)

Jak tedy předobjednávky fungují?

V daném období (aktuálně 7.-14.2.2024 předobjednávka koženky) si vyberete a zaplatíte požadované množství látek, které pro vás po ukončení "předobjednávkového" týdne objednáme přímo u výrobce.

Zboží můžete objednávat po celých metrech, 5-ti metrech nebo pokud to nabízíme, tak také v sadě, k otestování. Veškeré ceny jsou v rámci předobjednávky vždy zvýhodněné oproti běžné ceně na našem eshopu. Potřebujete-li větší množství dané látky, neváhejte se na nás obrátit, rádi to pro vás zařídíme. 

Jakmile zboží dorazí k nám na prodejnu, vybalíme ho a zkontrolujeme, poté zabalíme a neprodleně odesíláme k vám.

Pak už se jenom těšíme na fotky vašich ušitých výtvorů.