HURÁ máme opět otevřeno PO-PÁ 9-18 hodin. Bělohorská 74, Praha 6 - Břevnov. Těšíme se na vás.

Poketo

 

Poketo, to jsou Martina, Pavla a Adéla.

Tyto 3 ženy o sobě napsaly:

S narozením našich dětí se narodila také myšlenka vytvářet knížky, které nám na českém trhu chybějí. Těmi byly a jsou malé a lehké knížky, které by se daly snadno vzít i na cesty a které by samozřejmě zaujaly i svým obsahem.  Znaly jsme je ze zahraničí, ale v Česku aby rodič k doktorovi nebo na dovolenou nosil krosnu s velkými dětskými knížkami. Tehdy vznikla idea (knih do) kapsy, neboli pocket-a, čili Poketa: malého nakladatelství (nejen) pro děti. A když jsme sehnaly školku, vrhly jsme se do prvních miniknížek. Zrodila se usměvavá a občas trochu drzá Matylda s kočkou Pročkou a tři kamarádi: tichá Mai, silák Alois a veselý Kvido. Tahle pětice doprovází děti od prvních slov až po první čtení.

Následovala školní docházka a s ní i nová otázka: Jak zpestřit a ulehčit učení české abecedy? Přece s Poketo abecedou v jejích různých podobách: jako plakát, „tahák“ do sešitu, pexeso, nebo sada kartiček k vlastnímu vybarvení. A s Písmenožroutem jste se už seznámili? Do jeho vymýšlení se zapojily už i některé z našich dětí.

Ve třetí třídě se kamenem úrazu stávají vyjmenovaná slova. Jak se má někdo něco učit, když polovině výrazům nerozumí? Od toho tu jsou ilustrovaná vyjmenovaná slova!

A protože chceme u dětí podporovat jejich fantazii a nechat je taky v klidu vyhrát, nabízíme i sady k vlastnímu dotvoření a deskové hry. Tak vzhůru do toho!

V Poketu ve všem, co děláme, usilujeme o jednoduchost, estetičnost, ekologičnost, zábavu a kreativitu v učení.

 

 

 
45
250145250

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.