Prodejna NANITCE - Bělohorská 74, Praha 6 - Břevnov OTEVŘENO Po-Pá 9-18hod
  • 1 z 18
 

Adventní kalendář PIKLE

 

Adventní kalendář, který vás vtáhne do milého předvánočního příběhu. Prožijte ho společně s dětmi a zapojte svou kreativitu a fantazii.

Dostupnost Momentálně nedostupné
590 Kč / ks
Kód produktu 14352
Značka PIKLE
Kategorie Pikle
Položka byla vyprodána...
 

Netradiční a kreativní adventní kalendář, který je koncipován formou příběhu malého dřevěného skřítka, který k dětem přijde první den. Postupně je potřeba ho obléknout, vyrobit mu domeček a užít si s ním mnoho zábavy a zajímavých aktivit. V průběhu se i děti dozví zajímavosti o některých tradicích a svátcích, například kdo byla svatá Barborka, Mikuláš nebo Lucie. Na Štědrý den pak dítku zůstane celý vlastnoručně vyrobený domeček, se kterým si může hrát ještě dlouho po skončení Vánoc.

Kalendář je potřeba pro děti připravit dle přiložených instrukcí: Rozstříhat jednotlivé karty s příběhem a dárečky roztřídit a přiřadit k jednotlivým kartám. Pokud máte vlastní kalendář (látkové pytlíčky, krabičky..), pak můžete použít ty, nebo využít přiložené papírové pytlíky, na které jsou připravené samolepky s čísly.

Sada ADVENTNÍ KALENDÁŘ obsahuje vše, co je potřeba pro vytvoření a naplnění kalendáře:

  • 24 ks dárečků,  jako např. figurky a nádobí z tvrdého bukového dřeva (celkem dřevěných komponentů 21 ks), látky, filc, samolepky, karta souhvězdí a mnoho dalších překvapení,
  • 24 ks papírových pytlíků,
  • 24 ks samolepek s čísly,
  • 24 ks papírových karet s částí příběhu,
  • Instrukce pro rodiče, jak dětem kalendář připravit

Na fotkách je vidět možný výsledek adventního kalendáře. Vzory a barvy látek, filcu, fusaku a washi pásky se můžou lišit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: