Kamenná prodejna NANITCE - Bělohorská 74, Praha 6 - Břevnov. Tramvají 22, 25 - zastávka Drinopol
  • 1 z 2
 

ŠIJEME TRIČKO - kurz šití pro pokročilé 9.4.2024

 

ŠIJEME TRIČKO  aneb základy mám za sebou, chci si ušít něco na sebe.

Jsi kamarád se šicím strojem? Umíš ho ovládat? Už jsi ušil/a nějaký ten polštářek, či tašku a teď toužíš po svém prvním, vlastnoručně ušitém kousku oblečení? A nevíš jak na to? My tě to naučíme.

3 hodinový kurz s lektorkou, 1 hotový výrobek.

Úterý 9.4.2024

15.00 - 18.00 hodin

Dostupnost Na dotaz
2 500 Kč / ks
Kód produktu 97669
Značka nanitce
Kategorie ŠITÍ, ZAKÁZKY, INTERIÉR, KONZULTACE
Položka byla vyprodána...
 

Tento 3 hodinnový kurz je vhodný pro mírně pokročilé začátečníky, kteří již prošli kurzem ZÁKLADY ŠITÍ, nebo už mají základní znalosti s ovládáním šicího stroje, ale neví si rady s vytažením střihu, polohováním látky a rádi by si vyzkoušeli šití pružného materiálu na overlocku.


V ceně kurzu je zahrnuta 3 hodinová výuka s lektorkou, zapůjčení stroje a potřebných šicích pomůcek, malé občerstvení.

Pokud máte svůj vlastní stroj, můžete si ho přinést s sebou.

Budeme šít tričko s krátkým rukávem, klasického střihu, z úpletu, kterého budete potřebovat 1m.

Můžete si donést svůj vlastní materiál, nebo jej lze zakoupit v naší prodejně, čtvrt hodiny před zahájením kurzu (nebo kdykoliv předtím). Prosím, přijďte včas, rádi vám s výběrem látky pomůžeme. Účastníci kurzu získají 10% slevu na nákup látek v kamenné prodejně.

Vaše účast na kurzu bude rezervována a potvrzena až po zaplacení kurzovného. Pokud tedy objednáváte "last minute", pošlete nám potvrzení o odešlé platbě z vašeho bankovního účtu. Včasným uhrazením kurzovného si zajistíte místo v kurzu. 

Cena kurzovného není vratná. Pokud se z jakéhokoliv důvodu nemůžete na kurz dostavit, najděte si za sebe náhradníka a informujte nás o tom. 

V případě, že by kurz musel být z vážných důvodů zrušen ze strany provozovatele, cena kurzovného vám bude samozřejmě vrácena!

COVID 19 - dodržujeme bezpečnostní pokyny,  chováme se zodpovědně. V případě nuceného zrušení akce Vám bude nabídnuta možnost zůčastnit se kteréhokoliv jiného termínu kurzů anebo vystaven voucher na nákup jakéhokoliv zboží v obchodě NANITCE. 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: